راهنمای کامل طریقه استفاده از SAMSUNG GALAXY S7 بخش ۳
۱۳۹۵-۰۲-۲۰
کارت اعتباری بیمه ملت چیست؟
۱۳۹۵-۰۴-۰۳
نمایش همه

فروش قسطی به دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت

Slider-bime

بنا بر قولی که داده بودیم، فروش اقساطی به دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت شروع شد. برابر قرارداد بین بیمه ملت و قسطی کالا (شرکت آوات پرداز پرشین) از این پس دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت، بدون پرداخت پیش قسط با سود ماهانۀ ۱٫۶ درصد و به صورت ۱۲ ماه می توانند از قسطی کالا خرید قسطی داشته باشند.

bime_melat

دارندگان کارت های اعتباری بیمه ملت به دوصورت می توانند از قسطی کالا خرید نمایند:

الف- خرید حضوری، در اینصورت خریدار ضمن مراجعه به سایت قسطی کالا و انتخاب کالای مورد نظر، با کارشناسان فروش قسطی کالا تماس گرفته و از میزان اقساط اطلاع کسب می نماید و در صورت تمایل به خرید، بادر دست داشتن مدارک شناسایی و نیز اصل کارت خرید، به قسطی کالا مراجعه نموده و خرید خودرا قطعی می نماید. خریداران حتی می توانند با تکمیل فرم های خرید نیز درخواست خود را به قسطی کالا ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان قسطی کالا باشند.

ب- خرید غیر حضوری، آن دسته از خریدارانی که خارج از تهران می باشند نیز می توانند از قسطی کالا خرید اینترنتی داشته باشند، برای این کار لازم است خریدار بعد از انتخاب کالای خود از طریق سایت و یا تماس باکارشناسان قسطی کالا، با تماس تلفنی از طریق موبایلی که برای خرید اینترنتی مشخص نموده اند، فرآیند خرید خود را تکمیل نمایند. قسطی کالا برای این دسته از خریداران، کالای مورد نظرشان از طریق راههای ارسال امن، ارسال می نماید.

با توجه به دو روش خرید مذکور اعلام می گردد که دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت در تمام محدوده جغرافیایی ایران عزیز،می توانند در زمرۀ مشتریان گرامی قسطی کالا باشند.

در سایت بیمه ملت، می توانید اطلاعات قسطی کالا (شرکت آوات پرداز پرشین) با ببینید.

 

 

2 دیدگاه ها

  1. حسن گفت:

    سلام چطور میتونم کارت اعتباری بیمه ملت بگیرم؟(لطفا سریع جواب بدید در خرید عجله دارم)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *