فروش قسطی به دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت
۱۳۹۵-۰۴-۰۳
پرچمدار جدید شیائومی
۱۳۹۵-۰۴-۱۵
نمایش همه

کارت اعتباری بیمه ملت چیست؟

معرفی کارت اعتباری بیمه ملت

کارت اعتباری یکی از ابزارهای مهم مالی و محصول جدید بیمه ملت می باشد که این شرکت به مشتریان خود ارائه می نماید. این محصول نوعی بیمه اعتباری است که در معاملات خرد،‌ بازپرداخت اقساط خریداران به فروشندگان را بیمه می کند.
کارت اعتباری بیمه ملت محصول نوین صنعت بیمه و جایگزینی مناسب برای چک تضمین در خریدهای اقساطی می باشد.
دارندگان کارت پس از مراجعه به فروشگاه مربوطه و انتخاب کالا یا خدمات مورد نیاز، خرید خود را با پرداخت حداقل ۲۰% ارزش آن کالا بصورت نقدی و مبلغ باقیمانده را از طریق کشیدن کارت اعتباری در دستگاه کارت خوان ویژه کارت اعتباری نصب شده در فروشگاه انجام می دهند.

قسطی کالا (آوات پرداز پرشین) از ابتدای تیرماه ۱۳۹۵، در شبکه فروش بیمه ملت قرار گرفته است.

نحوه دریافت کارت اعتباری بیمه ملت
۱- کلیه سازمانها، موسسات و شرکتهای دولتی و خصوصی می توانند پس از عقد قرارداد کارت اعتباری با شرکت بیمه ملت برای هر یک از پرسنل خود کارت اعتباری دریافت نمایند.
۲- بیمه گزاران بیمه های زندگی بیمه ملت می توانند جهت دریافت کارت تقاضای خود مبنی بر دریافت کارت اعتباری را به نماینده بیمه ملت ارائه نموده و از آن طریق کارت خود را دریافت نمایند.
۳- اعضای محترم هیات علمی دانشگاه، پزشکان، دندانپزشکان و وکلا می توانند بصورت مستقل یا از طریق دانشگاه ها، کانون یا انجمن خود جهت دریافت کارت اقدام نمایند.

لیست فروشگاه ها و مراکز خدماتی
با توجه به افزایش روز افزون فروشگاه ها و مراکز خرید طرف قرارداد کارت اعتباری بیمه ملت، دارندگان کارت می توانند آخرین اطلاعات مربوط به فروشگاه ها و مراکز ارائه خدمات را از طریق سایت اینترنتی کارت اعتباری به آدرس www.mellatcard.ir یا از طریق تماس با مرکز ارتباط با مشتریان بیمه ملت با شماره ۸۵۳۳۳-٠۲۱ دریافت نمایند.

مزایای کارت اعتباری بیمه ملت
۱- افزایش قدرت خرید برای دارندگان کارت های اعتباری بیمه ملت
۲- دارندگان کارت اعتباری هنگام خرید اقساطی نیاز به معرفی ضامن یا پرداخت چک نداشته و شرکت بیمه ملت بازپرداخت اقساط دارندگان کارت را بیمه می نماید.
۳- شروع پرداخت اقساط یک ماه پس از انجام خرید
۴- برخورداری از متنوع ترین سبد کالا و خدمات شامل خرید لوازم منزل، پوشاک، بهداشت و درمان، خدمات گردشگری، تفریحی، خودرو، کالای ساختمانی، مواد غذایی و . . .
۵- با هر خرید به میزان جمع اقساط از اعتبار کارت کم شده و با پرداخت به موقع هر قسط، اعتبار کارت به میزان قسط پرداختی شارژ می شود و دارنده کارت می تواند مجدداً از آن استفاده نماید.
۶- دارنده کارت می تواند با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود با ورود به بخش سرویس ویژه دارندگان کارت از آخرین وضعیت خرید، اقساط پرداختی، میزان اعتبار قابل استفاده، تغییر رمز عبور، تغییر رمز کارت، اعلام مفقودی و مسدود نمودن کارت اقدام نماید.
۷- سرمایه قابل بیمه برای هر فرد به درجه اعتبار دارنده کارت بستگی دارد.
۸- استفاده از کارت اعتباری و انجام به موقع تعهدات موجب افزایش اعتبار دارنده کارت می شود.

نحوه بازپرداخت اقساط
۱- پرداخت اقساط از طریق کسر از حقوق دارنده کارت توسط سازمان متبوع
۲- دارنده کارت می تواند تا قبل پانزدهم هر ماه اقساط خود را مطابق دستورالعمل و از طریق کلیه شعب بانک ملت، دستگاه های خودپرداز بانک ملت یا سامانه الکترونیکی بانک ملت به حساب شرکت بیمه ملت واریز نماید که در اینصورت اقساط پرداختی در سررسید به فروشگاه پرداخت و اعتبار کارت به میزان قسط پرداخت شده شارژ می گردد.

این مطالب عیناً از سایت بیمه ملت و با اندکی جابجایی نوشته شده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *