قسطی کالا، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی عرضه می‌کند.

از آنجا که قسطی کالا برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت خود، تنها با شرکت‌های معتبر و تولید کنندگان رسمی و قانونی داخلی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای گارانتی، که دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از قسطی کالا خریداری می‌کنند.

برخی شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها به دلیل سیاست های جدید شرکتهای صاحب برند که تمایل دارند از نیروی کار ارزان استفاده می کنند، ساخت چین، ویتنام، مالزی، و … هستند و تنها به دلیل سود بیشتر این شرکتهای جهانی است که خط تولیدشان را به این کشورها انتقال داده اند.

قسطی کالا، کلیه کالاهای خود را با گارانتی اصلی عرضه می کند.

شرکت های تولید کنندۀ داخلی که مورد تأیید وزارت صنعت و معدن می باشند و شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ، باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند، بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در قسطی کالا توسط تولید کنندگان اصلی داخلی، یا نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

همچنین، قسطی کالا، با توجه به سوابق درخشان کاری خود، در همکاری با بازنشستگان محترم آموزش و پروش که آن را در عمل به اثبات رسانده است، برخی کالا ها را که در ایران نمایندۀ رسمی ندارند و در صورت مواجهه با مشکل ممکن است موجب سرگردانی مشتری شوند، به شرط اصل بودن، با ضمانت خود به مشتری ارائه می نماید.